Firma

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym zajmującym się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom – specjalistom, którzy w umiejętny i skuteczny sposób połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej. Działamy w doskonale wyposażonym, nowoczesnym budynku, zaprojektowanym specjalnie do celów warsztatowych. Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy także dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Naszym celem nie jest wyłącznie naprawa usterek, lecz także zapobieganie ich powstawaniu oraz uświadamianie Klientów o zasadach prawidłowej eksploatacji samochodu. Takie podejście do sprawy zapewnia prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne działanie poszczególnych podzespołów Twojego samochodu.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz zarówno najwyższej klasy usługę naprawczą, a także rzetelną, zrozumiałą informację i fachową poradę na temat ogólnego stanu Twojego auta oraz ewentualnych wymaganych w najbliższym czasie napraw. Gwarantujemy, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze porady przekazujemy w zrozumiały i przystępny sposób.

Zostając naszym stałym klientem masz pewność, że Twoje auto jest pod fachową i solidna opieką i będziesz mógł dłużej cieszyć się jego dobrym stanem, bez obawy niespodziewanej awarii w najmniej oczekiwanym momencie.